חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

איברהים טטליסס חוזר לישראל

והפעם ביתו דילאן תופיע לצידו, בתל אביב ובירושלים, כל הפרטים

לאור הביקוש העצום ואחרי שכבש פעמיים את בריכת הסולטן בתחילת הקיץ – חוזר איברהים טטליסס,או כפי שהוא מכונה בחיבה והערצה – איבו,  אגדת המוזיקה הטורקית, לישראל. טטליסס יקיים שתי הופעות בירושלים וכן שתי הופעות נוספות שיערכו בתל אביב – על במה אחת עם בתו דילאן, כוכבת הפופ הטורקיה בליווי תזמורת בת 25 נגנים מטורקיה.

בתאריך 22-21 בנובמבר, ימים שני ושלישי – יופיע באצטדיון פיס ארנה ירושלים. בשעה 21:00
בתאריך 24-23 בנובמבר, בימים רביעי וחמישי – יופיע בהיכל מנורה מבטחים. בשעה 21:00

איברהים שהופיע הקיץ בבריכת הסולטן הרגיש קרוב יותר מתמיד לקהל, הוא שיתף אותם על הקושי אחרי הפגיעה וכמה חבל שלא יכול לרקוד כבעבר.. ..עוד ציין כי- "לקהל בישראל יש פינה חמה אצלי"… "אין אחד שלא מתרגש מהעיר ירושלים" וקיווה להספיק לחזור ולהופיע גם בתל אביב.

כמו בפעם הקודמת יגיע טטליסס בליווי פמליה של 50 אנשי צוות, שומרי ראש, תזמורת של 25 נגנים וזמרי ליווי כולל צוות תוכנית הטלוויזיה הטורקית שבבעלתו "איבו שואו".

דילאן טטליסס. צילום באדיבות טטליסס הפקות
דילאן טטליסס. צילום באדיבות טטליסס הפקות

דילאן צ'יטק, בת 32, שזהו ביקורה הראשון בארץ , היא זמרת מרשימה, כריזמטית, מלאת נימוס, תנועה וחיוך כובש ואחת מהשמות הבולטים בטורקיה. כבת לטטליסס באופן טבעי הפכה לסקרנות ברשתות החברתיות. בדיוק כמו אביה חייה מלאים מוזיקה. בילדותה למדה פסנתר, כינור, לצד לימודי משחק, השתתפה במחזות זמר מקומיות בשנת 2011 נסעה לשנה לארצות הברית להעשיר את השכלתה המוזיקלית, למדה שיעורים פרטיים עם מורה אמריקאית והופיעה בקונצרטים על במות מכובדות.

כרטיסים

אצטדיון פיס ארנה ירושלים. בשעה 00:21 – בתאריך ה- 11 / 22-21 ימים שני ושלישי
מחירי הכרטיסים: החל מ 199 ₪עד 859 ₪ בהתאם למקום הישיבה.
המכירה לקהל הרחב תחל ביום שלישי בשעה 09:00
כרטיסים באתר קופת "בימות" il.co .bimot או בטלפון 6226 *

היכל מנורה מבטחים, תל אביב. בשעה 00:21 – בתאריך 11/24-23 – ימים רביעי וחמישי
מחירי הכרטיסים: החל מ 199 ₪עד 859 ₪ בהתאם למקום הישיבה.
המכירה לקהל הרחב תחל ביום שלישי בשעה 09:00
כרטיסים באתר קופת "לאן " il.co.Leaan או בטלפון 8780 *

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: