קליפים חדשים

תמיר גרינברג – Changes

תמיר גרינברג משיק שיר חדש - Changes, האזינו

בעודו עושה את ההכנות לקראת המופע הענק והחגיגי שיקיים במתחם לייב פארק במערב ראשל"צ, אחרי שהשיק במהלך השנה החולפת את השיר – Better ואת השיר – Into The Night, משיק הבוקר המוזיקאי המבריק, תמיר גרינברג, שיר חדש, השלישי במספר – Changes אשר נכתב, הולחן, הופק מוזיקלית ומבוצע על ידו (מוזיקאי גאון אמרתי…?).

כך הבוקר תמיר עם יציאת השיר – "השיר Changes  נכתב על זיכרון של אהבה ישנה. בתוך עולם שבו הכל חולף, עובר, משתנה ולא משתנה, יש דברים אחדים שנשארים איתנו. בתקופה שחזרתי מארה"ב, זיכרון האהבה הישנה היא אחד הדברים היחידים שהחזיקו אותי ונתנו לי השראה".

וכשנוגעים במופע הצפוי אז הנה כל הפרטים – לייב פארק ראשל"צ, בתאריך 22 בספטמבר אל מול רבבת רוכשי כרטיסים ועם הרכב הכולל תריסר נגנים יופיע תמיר גרינברג כשהוא מארח על הבמה את הזמרות המצויינות בפני עצמן נינט, נטע ברזילי וואלרי חמאתי. נראה שהולך להיות לילה אדיר. נותרו עדיין כרטיסים למתחם הדשא

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: