חדשות מקומיות

מופע עם ענקי ההיפ הופ הישראלי – כל הקופה

היכל מנורה יארח את המופע "כל הקופה" בו יופיעו מיטב כוכבי ההיפ הופ הישראלי בהפקתו של פילוני, כרטיסים זמינים

המפיק המוזיקלי פילוני (שב"ק ס) מחזיר את מופע "כל הקופה" שיזם וייסד לפני 20 שנה במסגרתו מתכנסים כל אמני הראפ הישראלי, לערב של מוסיקה ללא הפסקה עם חיבורים מרגשים ומיוחדים. היכן? היכל מנורה. מתי? 27 באוגוסט 2022.

היום, 20 שנה אחרי הערב האלמותי וההיסטורי ההוא, אשר נולד כאמור , ביוזמת פילוני הוא חוזר בשיתוף פעולה הפקתי עם המנהל האמנותי נועם פיינגולד ובהפקת קבוצת TOMIX, מופע הקאמבק של "כל הקופה" בגרסה העדכנית שלו.

במופע ישתתפו ענקי הראפ של ישראל ביניהם – רביד פלוטניק, טונה, נגה ארז, עטר מיינר, אקו, סימה נון, כהן, פלד, ג'ימבו ג'י, אורי שוחט, טדי נגוסה, דיג'י מש, שקל, צוקוש, הלם תרבות, תמיר בר, לוקץ', טפש, מבוא הדודאים, אברהם לגסה, אורטגה, ווייב איש ועוזאל.

המופע, שבנוי כ mixtape-live band, יתקיים על במת 360 כשהוא מתגלגל מאמן לאמן, שעתיים וחצי של חרוזים חותכים ופרפורמנס מרשים!!!, מדי גיי סטס עד live band. גיבורי הראפ על במה אחת וסביבם הקהל הלוהט ביותר בישראל, שלא חווה כזאת אנרגיה כבר 20 שנים.

כך פילוני על החזרת הפרויקט המוזיקלי – ״כבוד ענק עבורי לקחת חלק ולהתחבר לדור הבא שלקח את המוסיקה לרמה אחרת, ולקהל…….״מיצמצתם-פיספסתם״

כרטיסים זמינים כעת כאן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: