פס קול שבועי
כולל וידאו

רז בלהוסקי – רחובות ובתים

רז בלהוסקי או כפי שהוא קרוי בטייטל הבימתי "בלה" משיק אלבום בכורה פרי יצירתו – "רחובות ובתים", האזינו

אלבום הבכורה של "בלה" הוא פריט יוצא דופן בשדות הפזמונאות המקומית, מעין ערוגה של צמחי מזון על בים של עשבים עונתיים, שירי האלבום לכדו את אוזני למן הרגע הראשון, הטקסט, המלודיות, צבע הקול וההפקה המוזיקלית. שירים הנוגעים בנושאים כאהבה, חוויות נעורים ומעין ביקורות על הדור הצעיר.

רז בלהוסקי ״בלה״ העביר את ילדותו ברעננה שם הספיק לשחק כדורסל במכבי העירוני ובקבוצת התיכון מור מטרו-ווסט כרכז. את הכינוי "בלה" הוא קיבל במהלך שירותו הצבאי.

אלבום הבכורה שלו ״רחובות ובתים״, כולל שמונה שירים שרז כתב, הלחין ושר בהפקתם המוזיקלית של גיא חזם, רועי אבני ואדם בן אמיתי.

שני שירים מתוך האלבום אשר יצאו כסינגלים במהלך השנה החולפת, ״מלא דברים״ ו״ארגנטינה״,  הצליחו להיכנס  לפלייליסט של גלגל"צ, הם לוו בוידאו קליפים, כך גם השיר "1+1". את יציאת האלבום מלווה קליפ לשיר הפותח – "הרים".

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: