כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

להקת Sonata Arctica תופיע בתל אביב במרץ 2022

סוף סוף - להקת Sonata Arctica תופיע בתל אביב בתאריך 23 במרץ 2022

כזכור, המופע של להקת המטאל מפינלנד להקת Sonata Arctica שנקבע לשנת 2020 ונדחה לקיץ 2021 אולם בעקבות הקורונה וגל התחלואה בארץ המופע נדחה פעם נוספת למרץ 2022. בימים האחרונים אשרו חברי הלהקה כי הם אכן מגיעים לתל אביב לקיים הופעה אחת שתתקיים בתאריך  23 למרץ במועדון ההוואנה קלאב בת"א.

ההופעה תתקיים במסגרת חגיגות 25 השנה ללהקה, כחלק מסיבוב הופעות אירופאי מצומצם כתוצאה מהגבלות הקורונה ברוב מדינות אירופה.

הודעת הלהקה: "זה מרגיש מדהים להיות להקה שפועלת כבר רבע מאה שנה, אחרי כל ההרפתקאות שעברנו, אנחנו עדיין כאן ונהנים מכל דקה. ב 2022 נחגוג את ציון הדרך ההיסטורי הזה עם סיבוב הופעות מיוחד החוגג את 25 שנות הפעילות של הלהקה, ונבצע שירים מכל הקריירה במסגרת מספר הופעות מצומצם ומיוחד."

הלהקה פרצה לתודעה בשנת 1999 עם אלבום הבכורה Ecplitica, ומאז הוציאה 10 אלבומי אולפן, האחרון שבהם בשנת 2019.

מספר קליפים של הלהקה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d