קליפים חדשים

גלעד כהנא וגיא מוזס – תראי אותי

גלעד כהנא וגיא מוזס משחררים שיר חדש מתוך הפרויקט המוזיקלי המשותף - "תראי אותי", האזינו

הכל החל לפני כשנתיים, כאשר המוזיקאי גיא מוזס פנה לגלעד כהנא להשתתף בקטע מוזיקלי משותף, מהון להון וממופע למופע נכנסו השניים לאולפן של מוזס ובלילה אחד הקליטו כמעט אלבום שלם במה שמודר כפרץ יצירתי נדיר. הסנוניתה ראשונה מתוכו הוא השיר "תראי אותי", אותו מלווה קליפ בהשתתפות גאלה קוגן, בבימויה של זיו ממון ועריכתו של עודד פרבר.

כך גלעד כהנא על הקואופרציה המוזיקלית החדשה – "יש שלב שבו אתה מתייאש מלמצוא. שבו אתה כבר לא מחפש. שלב שבו אתה מרים ידיים. אתה נכנס למקום ופתאום קורה לך דבר שעל פניו הוא בלתי אפשרי. אתה רואה מישהי שברור חד משמעית שכלום לא ברור יותר. אתה שבור עליה. שבוי ממבט ראשון. היא אלה. אבל אתה לא אל. אתה סתם בן אנוש. איך לגרום לה לראות אותך…?"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: