חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מוטל שירים תיאטרלי

תיאטרון קליפה גאה להציג בבכורה - מוטל שירים תיאטרלי שעתי או יותר, כל הפרטים

במסגרת פעילות תיאטרון קליפה יוצאת קרנית במופע בטייטל "מוטל שירים תיאטרלי" (שעתי או יותר) אשר יכלול טקסטים ושירים שהיא כתבה, הלחינה ומבצעת בעיבוד והפקה של המוזיקאית רונית שחר המצטרפת למופע לצידם של אלעד שודלר ויפתח לוי.

מדובר בפרויקט שמפרק את המשא הרעיוני של קבוצת קליפה לפרטים ומאפשר להתמקד בסגנון הייחודי של כל יוצר בה. וכך, פעם בכמה שנים טובות, קליפה זוכה לפרץ של יצירתיות ושלל בכורות. 7 עבודות אינטימיות, שונות זו מזו, שמסרבות להתלכד תחת ז׳אנר פרפורמטיבי, או זמן מיוחד בשנה וגם לא תחת קורת גג אחת. הן פולשות גם למתחם הציבורי ולחללים לא שגרתיים ומתפשטות מחוץ לקליפה ואפילו מחוץ לתל אביב. העבודות תנועתיות, מוסיקליות, תלויות מקום, מיצביות, משתפות קהל, למבוגרים בלבד, לילדים קטנים, עבודות שעבדו עליהן הרבה, להרבה עיניים. כפיים.

המופע יעלה בבכורה בתאריך 22.2.2022 במתחם ז'אן ז'אק ברחוב שונצינו 17 בתל אביב אשר יהפוך לערב אחד למוטל תיאטרלי. מופעים נוספים צפויים בתאריכים 15 + 16 במרץ.

כרטיסים זמינים כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: