קליפים חדשים

אריאלה ברוך – שיר אהבה לעצמי

המוזיקאית והיוצרת אריאלה ברוך עושה את דרכה לאלבום ומשחררת שירים על סקאלת ה-RNB, האזינו.

אריאלה ברוך היא זמרת ויוצרת הנעה על עולמות ה-RNB, פופ וההיפ הופ. אחרי שהשיקה במהלך השנה החולפת שיר בשפה האנגלית ושיר נוסף בעברית היא משיקה כעת שיר שלישי – "שיר אהבה לעצמי" אשר נכתב והולחן על ידה יחד עם דמבה ראסל בהפקתו המוזיקלית של נגש ביטס.

בשירה החדש לוקחת אריאלה את האהבה בגוף ראשון במטרה להעצים את התחושות ולסגור חשבונות עם עצמה כדי לרפא פצע של אהבה שהתנפצה. הטקסט האינטלקטואלי מתיישב על מלודיה גרובית שעושה לך טוב.

כך אריאלה עם יציאת השיר החדש – "אז, אותגרתי על ידי חברתי דמבה ראסל לכתוב שיר אהבה, אחרי שסיפרתי לה שאני רוצה לכתוב שיר אהבה אמיתי אבל חסרה לי אהבה. החברה בתגובה אמרה; מה הבעיה, תכתבי שיר אהבה לעצמך, מה את היית רוצה שיראו בך. והנה הוא. השיר הזה גרם לי לאהוב ולהעריך את עצמי אפילו יותר, זה אחד השירים הכי חושפניים ואישיים שכתבתי ופיתח אותי בתור בן אדם וכיוצרת בפרט. בתחילת שנה שעברה נשבר לי הלב הוא נרפא ואז נשבר שוב ועכשיו בתהליכי שיקום, ובכל התהליך הזה גיליתי את עצמי מחדש והבנתי שהאהבה לעצמי היא החזקה מכל. העולם שאנו חיים בו גורם הרבה פעמים להיקלע לבדידות ולחפש את האהבה שם בחוץ במקום לחפש אותה בפנים, אצלנו. כוסעומו הצניעות זאת הדרך שבה אנחנו מראים לעולם לאיזה אהבה אנחנו ראויים ולא פחות מזה. השיר הזה, גורם לי להרגיש טוב בימים קשים, ואני מאחלת שימצא את הדרך לגעת בעוד רבים ויהיה מקום למפלט לאחרים. אז הנה הוא שיר אהבה לעצמי 🤍"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: