פס קול שבועי
כולל וידאו

אדיר גץ – פסנתר, שירים

אדיר גץ מסכם שנה עם גרסאות אישיות בפסנתר ללהיטים שהעניק לזמרים אחרים, האזנה

יותר מעשר שנים חלפו מאז שאדיר גץ, אז חייל בשירות סדיר, פרץ לתודעה כאשר הופיע בתכנית הריאליטי המוזיקלית "כוכב נולד", עוד בטרם הסתיימה העונה ואדיר כבר יצא עם שיר במסגרת הלייבל "פליי רקורדס" – "הבחור הביישן על הפסנתר" שזכה להצלחה רבה.

במהלך השנים שחלפו הספיק אדיר גץ להקליט שני אלבומים מהם יצאו לא מעט להיטים, לכתוב ולהלחין שירים עבור זמרים אחרים, גם שירים אלו הפכו ללהיטים בפני עצמם.

השנה החולפת, למרות כל הקשיים של עולם המוזיקה עקב מגיפת הקורונה הייתה מאוד מוצלחת עבור אדיר, הוא סיים סבבי הופעות בהם נטלו חלק אלפי מעריצות ומעריצים ההולכים אחריו כבר שנים.

לכבוד סיכום שנה החליט אדיר להשיק אלבום חדש במתכונת אי.פי ובו נכללים  ארבעה שירים שהוא כתב והלחין, חלקם בוצעו לראשונה בידי זמרים אחרים להם אדיר כתב במקור, החל מהשיר "תמיד נשארת" שנכתב עבור אייל גולן, דרך השיר "מליונרים" שנכתב יחד עם נתי אבידן עבור עומר אדם, "לא ביקשתי מלחמה" שנכתב במיוחד עבור קובי ממן וכמובן השיר "הבחור הביישן על הפסנתר" מהאלבום הנושא את שמו וכבר הפך להמנון חובה בכל אחת ואחת מהופעותיו.

כך אדיר על הפרויקט המוזיקלי הנוכחי – "בכל שיר חדש שאני כותב לזמר אחר אני מוצף בהודעות מהקהל שלי שרוצה ביצוע שלי לשיר, ובתור זמר שמחובר מאוד לקהל שלו, קשה לי להישאר אדיש לזה. הפסנתר הוא חלק ממני, חשבתי איך לסכם את השנה האזרחית המדהימה הזאת והחלטתי לא להישאר אדיש לכל ההודעות שלכם לגבי ביצועים רשמיים לכמה קטעים שהעלתי לרשתות. אז "לא ביקשתי מלחמה", "הבחור הביישן על פסנתר" ו"מיליונרים" מצטרפים ל"תמיד נשארת" ומתאחדים לאלבום EP פסנתר מיוחד ומרגש." 

אז דאגתי להביא בפניכם את הביצועים האקוסטיים של אדיר לצד ביצועי הזמרים שקיבלו ממנו את השירים.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: