כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

בר צברי – מה בלילות

שיר נוסף בביצועו של בר צברי במסגרת הסדרה "מנגן ושר, השיר " מה בלילות", האזינו

אחרי השקת השיר "רק בשמחות" אותו מבצע בר צברי במסגרת הסדרה "מנגן ושר" בה מגלם צברי את דמותו של גילי חדד, מוסיקאי צעיר ומוכשר מראש העין, יוצא היום לאור שיר נוסף בביצועו של צברי מתוך הסדרה – "מה בלילות". השיר נכתב והולחן בידי אבי אוחיון בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי.

הסדרה אשר תעלה היום ב- Yes צולמה ברובה בראש העין הוותיקה, בבימוי של במאי הקולנוע יבגני רומן. בר יבצע בסדרה שירים מקוריים שאת חלקם כתב, לצד קאברים בעיבודים והפקה של יעקב למאי , שמשתתף בסדרה 'בתפקיד עצמו' כמו גם אושיות נוספות בסצנת המוזיקה המזרחית – יהודה קיסר, ישי לוי, יואב יצחק , ירון אילן, אסף אטדגי ובהופעת אורח – עדן חסון.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d