קליפים חדשים

קרן פלס – ימים אחרים

בדרך לפרויקט "שקופים 2" משיקה קרן פלס שיר חדש - "ימים אחרים" האזינו

הזמרת והיוצרת קרן פלס משיקה שיר חדש מתוך פרויקט "שקופים 2", ״שקופים״ הינו אלבום שנוצר מחיבורים. קרן פלס יצרה עולם מוזיקלי בשילוב מוזיקאים שונים (מוש בן ארי, זאב נחמה, רוני אלטר, רון בוחניק, אלדד כהן) עם שורת שירים שהפכו להיטים – "אין סוף ללילה", "מעבר לנהר", "מי אני", "באת לי פתאום", "שמש תכנס", ״עוד יום עבר״, "כלום לא טעים", "אושר בא והולך" ושיר הנושא "שקופים".

״ימים אחרים״ הוא השיר השני שקרן משחררת מתוך הפרויקט "שקופים 2", אחרי השיר "אין סוף ללילה" שהפך למעין המנון בהופעותיה. כהמשך לכך צולם הקליפ לשיר החד אף הוא בפארוס שביוון, עם אותו במאי לבנוני שקרן הכירה באי וחברה אליו ליצירה.

כך קרן פלס על השיר החדש והחיים בכלל – ״לא מזמן סיימתי הופעה והתחיל סרט. חודש על הגב בלי יכולת להרים את הראש. הגוף הכריז מלחמה. בזמן האשפוז שלי נועם והילדים היו ביוון וכשהשתחררתי טסתי אליהם עם כל הכאבים, מתוך אמונה שהחיבוק המשפחתי בתוך השקט ירפא הכל. צילמנו את ״ימים אחרים״ בימים רבים של שכיבה על הגב. ראיתי את הנופים המתחלפים של עננים בשמים בזמן שנועם נלחם בגלים אחרים. מתוך מגבלה וכאב נולדות תעצומות נפש. זאת היצירה הכי קרובה וחשופה שלי ואני רוצה לשלוח אותה החוצה עם חיוך. להאמין בחיים שחזקים מהכל ולחיות את היום – ליום שחלף אין מחיר"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: