קליפים חדשים

אוריין שוקרון – עד ליום הבא

אוריין שוקרון, המנצח מהצפון משיק שיר חדש - "עד ליום הבא", האזינו

אוריין שוקרון, המנצח של תזמורת "אלמוגרביה" ממשיך את דרכו לקראת אלבום סולו, אחרי שהשיק בסוף השנה שעברה את השיר "ילד", הבוקר הוא משיק שיר חדש – "עד ליום הבא". השיר נכתב, הולחן ומבוצע בפי אוריין שגם הפיקו מוזיקלית עם יאיר לוי. השיר עוסק בחרדות לצד אמונה ותקווה כי בבוא העת נגיע למחוז חפצנו. את השיר מלווה קליפ שביים אבישי אדלר.

כך אוריין על השיר החדש – "בשנים האחרונות חשבתי שסיימתי עם הפחד מכישלון, עם החרדה מהחידלון טעיתי. אוהו כמה שטעיתי. הם ידעו את הדרך חזרה היטב, ניסיתי לתת לעצמי פתרונות לטווח הארוך, שיחזיקו לכל החיים כולם. ושוב נפלתי. הם מתוחכמים יותר מכל פתרון שנתתי. ולפעמים אני אומר לעצמי, אולי, אולי מה שצריך, זה סך הכל לשחרר. אבל באמת. פשוט רק עד ליום הבא. עד ליום הבא ולא יותר"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: