קליפים חדשים

נועם בנאי – בלילות

נועם בנאי משיק שיר חדש - "בלילות" האזינו

יומיים לאחר פרישתו מתכנית הריאליטי המוזיקלית "הכוכב הבא" (על הסיבות לעזיבתו כתב בעמוד הפייסבוק שלו) משחרר נועם בנאי שיר חדש – "בלילות", השיר נכתב בידי משורר המחאה רועי חסן והולחן במשותף על ידי שניהם בהפקתו המוזיקלית של גלעד שמואלי. השיר עוסק באהבה שתמה אך זיכרונותיה ממשיכים להופיע במחשבות.

כך נועם בנאי על השיר החדש –  "אני זוכר את הרגע הזה באמצע הלילה שישבתי על הספה, פתאום רועי חסן שלח לי הודעה קולית.  בחצי דיבור חצי חצי שירה  זמזם את ״בלילות״ באקפלה. זה לא קורה הרבה. האמת שלי זה לא קרה אף פעם אבל עד הפזמון השני כבר היה לי ברור שהשיר הזה שלי, ועוד באותו הלילה ישבתי, מתרגש כמו ילד ליד הפסנתר להלחין אותו. אני מת על הכתיבה של רועי. היכולת לכתוב טקסט שכל כך מוכר לכולנו, אבל יחד עם זאת גם כל כך אישי וספציפי. יחד עם ההפקה המוזיקלית העוטפת והמנחמת של גלעד שמואלי נוצר שיר שכולו אהבה וכאב, פרידה ותקווה גדולה. בדיוק כמו החיים"

על הקליפ אחראים אביב לוסקי ועידן דמארי – דיגיסטייג'.

 

הופעות קרובות של נועם:
21.7 צוללת ירושלים, 31.7 תמונע תל אביב -אורחת: לאה שבת, 4.8 נתניה, 26.8 טבריה, 2.9 פתח תקווה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: