כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

להקת משינה חוזרת בסבב הופעות במועדון חדש

להקת משינה יוצאת לסבב ההופעות - "משהו בחיי עומד להשתנות" לציון 25 שנה לאלבום "להתראות נעורים שלום אהבה", הסבב יחנוך את מועדון ההופעות החדש B SIDE בו שותפה קבוצת זאפה, כל הפרטים.

להקת משינה, אשר הופעתה האחרונה התקיימה באוקטובר 2019, חצי שנה לפני פרוץ המגיפה, מול קהל שמנה 15,000 צופים באמפי פארק במערב ראשון לציון, תחנוך את המועדון החדש בתאריך 22 במאי כאשר היא תפתח בסבב הופעות שיתקיימו במקום בסימן חגיגות חצי יובל לאלבום "להתראות נעורים שלום אהבה".

האלבום "להתראות נעורים שלום אהבה", אשר יצא רגע לפני הפירוק בשנת 1995, הגיע למעמד של אלבום זהב בתוך מספר חודשים. האלבום כולל חלק מהלהיטים הגדולים ביותר של הלהקה, ביניהם "להתראות נעורים שלום אהבה", "את לא כמו כולם", "תחזור תחזור" ו"בן המלך".

https://open.spotify.com/album/6DarFCjllT9hPdimXB75CY?utm_source=embed_v2&go=1&play=1&nd=1

המופע הצפוי יכלול שילוב של וידאו-ארט ייחודי עם חומרי ארכיון נדירים של הלהקה. המופע הפותח במוצ"ש 22 במאי והמופע החותם במוצ"ש 29 במאי.

כך סולנה של משינה, יובל בנאי, על מה שהיה ומה שיהיה – "זו ללא ספק הייתה שנה קשוחה, שלימדה אותנו הרבה על עצמנו. זאת היתה הזדמנות להתחבר כל אחד לעצמו, ולהגדיר מה זה "משינה" בשבילו. כולנו מתרגשים לעלות על הבמה ולפגוש שוב את הקהל."

הקמפיין יוצא לדרך, משינה בפייסבוק
הקמפיין יוצא לדרך, משינה בפייסבוק

כאמור סבב ההופעות יפתח את פעילותו של המועדון החדש – B SIDE הממוקם במתחם יד חרוצים 11, אשר שימש עד לפני כשנה כאולם אירועים המיועד לכנסים ואירועי חברות עם מופעים. כעת המקום מקבל טוויסט חדש ובעלים חדשים יחד עם קבוצת זאפה הנכנסת כשותפה פעילה במתחם שיפעל כמועדון הופעות עם שילוב של תשתית State of the art להופעות רוק.

מועדון B SIDE
מועדון B SIDE

לחצו  לרכישת כרטיסים לסבב ההופעות החונך את המועדון. המופעים יתקיימו על פי תקן התו הירוק, ניתן לרכוש כרטיסים כולל בדיקת קורונה מהירה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d