קליפים חדשים

עידן עמדי – תסתכלי לי בעיניים

עידן עמדי פותח את השנה החדשה עם השיר "תסתכלי לי בעיניים", בלדה רומנטית, צפו

עידן עמדי,הנחשב לאחד האמנים הכנים והמוערכים בארץ, פותח את שנת 2021 עם שיר חדש  –  "תסתכלי לי בעיניים" אשר נכתב, הולחן ומבוצע על ידו בהפקה מוזיקלית משותפת עם סתיו נחמיאס. צבע קולו של עמדי והמקצב הסמי לטיני עם הגיטרה הקלאסית עושים את השיר לאחד מפנינות החמדה של עידן, בטוח שתאהבו.

כך עמדי עם יציאתו של השיר החדש  – "אני אוהב לכתוב בנסיעה. אני יודע שזה לא פרט חשוב לציון אבל יש משהו בתנועה, בנוף שמתחלף מבעד לחלון, שגורם למילים לטפטף ממני. ואולי בעצם זה הטבע שלנו בני האדם, חייבים להיות בתנועה בכדי להרגיש, מתקשים לעכל שמתישהו כל זה יגמר, שהזמן קצר, שההווה הוא הדבר החשוב ביותר. שכל תפקידנו זה לתת ללב להתכווץ ולהתרחב. אחרי הכל בשביל זה אנחנו כאן. לב פועם הוא רמז שאנחנו בחיים."

את השיר עוטף קליפ בבימויו של מתן זמיר ובו מככבת השחקנית ריף נמן לצידו של תומר מכלוף.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: