חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

להקת The Flaming Lips קיימה הופעות בתוך בועות

דרך מקורית מצאו חברי להקת The Flaming Lips כדי לקיים מופע חי ולשמור על ריחוק חברתי בינים לקהל ובין הקהל לבין עצמו, בועות פלסטיק ענקיות בהן שהו כל הנוכחים, כל הפרטים

כמו סרט הקולנוע Bubble Boy אודות הילד שלגופו אין מערכת חיסון תקינה החי כל חייו בתוך בועת פלסטיק או ניילון ענקית, כך חברי להקת The Flaming Lips קיימו צמד הופעות יוצאות דופן באוקלהומה סיטי, כאשר גם המוזיקאים וגם הקהל שהו בתוך בועות פלסטיק אישיות.

חברי הלהקה נקטו בצעד יוצא הדופן הזה במטרה להתכונן מפני הדבקה בנגיף הקורונה אך לאפשר לקהל הצופים להתנועע, לרקוד ולקפץ ללא מסכות על פניהם. אין זו הפעם הראשונה שהניסוי הזה תופס, ההרכב כבר הופיע כך במהלך אוקטובר האחרון.

בכל בועה הוכנסו מגפון, בקבוקי מים, מגבת ושלט במידה ואחד הנוכחים נזקק לשירותים או אם היה חם מידי בפנים. מערכת החלפת וסינון אוויר הותקנה באולם ובבועות ובאמצעותה ניתן היה לפקח על זרימת האוויר באופן בטוח.

לידיעת משרד הבריאות ומשרד התרבות בישראל, עד עתה לא דווח על הדבקות בנגיף בעקבות הנוכחות במופע.

כך זה נראה בעיני הקהל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: