קליפים חדשים

דיקלה – ביי ביי

הזמרת והיוצרת דיקלה משחררת שיר חדש - ביי ביי, צפו בקליפ אותו היא הפיקה

הקלפים (והקליפים) של דיקלה תמיד מובילים לניצחון, אחרי שהניחה את השלישייה המעולה שהתחילה בשיר "שבועיים" המשיכה ל"רק תגיד" וחתמה בלהיט "ואז את תראי" בהשתתפותה היא מניחה על שולחן ההאזנה את הקלף הרביעי בסדרה – "ביי ביי", אותו היא כתבה ויחד עם יפתח שחף ואוריאל וינברגר הלחינה בעיבודו והפקתו המוזיקלית של יעקב למאי. את הקליפ המלווה החליטה דיקלה, לראשונה, להפיק ולערוך, לצידו של הצלם והבמאי שמעון שושן. השיר החדש – "ביי ביי" נוגע בפרידה מאהבה ויציאה לדרך עצמאית, דיקלה יודעת לגעת בנושאים המאוד משופשפים הללו של רומנטיקה העולה באש האגו וליצור מהם רגעים של רגש מרטיט, כך הכישרון שלה. נקודה.

עם יציאת השיר מספרת דיקלה – "התקופה הזו של השנה האחרונה לימדה אותי למתוח גבולות. את מלאכת יצירת השיר מתחילתו ועד סופו תמיד עשיתי ועכשיו לראשונה נכנסתי גם לעולם הויזואלי של הפקת הקליפים שילוו את השירים שלי. יחד עם שמעון שושן, שהתמזל מזלי שהוא לצידי בכל פעולה, התחלנו קו חדש של ייצור עצמאי של קליפים. כמו שאמן כותב את השירים שלו בצורה הכי מדויקת, אנחנו מדייקים גם את הקליפים שהם בעצם הנשמה הויזואלית של השיר. מעבר לכל זה נהניתי הנאה גדולה מהתהליך וכשנהנים קשה לטעות.  אני מקדישה את השיר לקהל המדהים שלי, שיבוא יום בקרוב שהוא ישיר איתי "ביי ביי" בהופעות! " 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: