קליפים חדשים

אור אדרי – לב צר

השיר החדש של אור אדרי - "לב צר" הוא מתוק ועצוב כאחד. צפו

בדרך לאלבום סולו שני  "20 צעדים" ואחרי השקת שני שירים מתוכו "על המסך" ו"דלק", משחררת המוזיקאית היוצרת אור אדרי (שניידרמן) שיר חדש – "לב צר" אשר נכתב, הולחן, הופק, מנוגן ומבוצע על ידה.

אור, בבסיס נגנית בס מוכרת אשר הופיעה בהרכבים רבים לצידם של מוזיקאים כריף כהן, יובל דיין, אסף אמדורסקי, שחר אבן צור, רם אוריון, אביב מארק, ההרכב מונטי פיורי ולאחרונה עם ההרכב "יובל מנדלסון והמסע לפולין" היא החצי של הדואו "ריו" יחד עם זואי פולנסקי המציג  מוזיקת דרים פופ עכשווית אשר השפעותיה ניכרות היטב על היצירות האישיות של אור.

על השיר החדש אמרתי את דעתי בשלוש מילים – מתוק ועצוב כאחד. לעומתי הגיבה אור עצמה עם יציאת השיר במילים הללו – "זהו אחד השירים שלי שאני יותר קשורה אליהם. הקלטתי אותו בבידוד אולפן ביתי בשנת 2014 וכמעט כל ערוץ בו הוא טייק ראשון ואחרון. גם את הקליפ עשיתי די בבידוד ממש לפני שבועיים, רק אני והמצלמה, ובו אני אוחזת בלב הפלסטרים האייקוני של DEDE BANDAID אני כל כך שמחה שהוא כבר לא רק בתוך הראש שלי, הוא הסינגל השלישי והאחרון שאני מוציאה בשנה המוזרה ביותר מתחילת החיים. מאחלת לנו שנה אזרחית חדשה פחות פסיכית וחורף נשמה🤍🩹🖤 "

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: