קליפים חדשים

דניאל סלומון ואדם בן אמיתי – אל תדאג

המוזיקאים דניאל סלומון ואדם בן אמיתי משיקים את "אל תדאג", שיר ראשון מתוך "מים על פרפר", פרויקט משותף חדש, צפו בקליפ

אחרי שבע שנות עבודה משותפת על פרויקט מוזיקלי, משיקים הבוקר המוזיקאים דניאל סלומון ואדם בן אמיתי את הסנונית הראשונה מתוך הפרויקט, השיר "אל תדאג" אשר תומלל, הולחן והופק מוזיקלית בידי השניים יחדיו רומז במילותיו על התתחושות המלוות ואופפות את כולנו בימים קשים אלו ומותיר צוהר לתקווה. האלבום המלא, "מים על פרפר", ייצא לאור בינואר הקרוב.

את הקליפ המלווה ביים אדם בן אמיתי אשר בחר בסלון ביתו כאתר הצילום ולשם כך הפך את הבית מהיסוד, על המצלמות – אדם מילשטיין ונדב לפידות-טל.

שני היוצרים מלווים את יציאתו של השיר החדש בהצהרות אישיות. כך דניאל סלומון על השיר החדש והפרויטק המשותף – "מהפעם הראשונה שנפגשנו הכרתי מוסיקאי ואדם שנכנס לי מיד ללב. לאדם יש את היכולת הבלתי רגילה להמציא בכל רגע מלודיות חד פעמיות ומרגשות והוא עושה את זה תוך כדי נגינה מופלאה ויחודית ושירה יוצאת דופן. ידעתי מיד שאני רוצה לכתוב וליצור אלבום שלם יחד ולשמחתי אדם הסכים. "אל תדאג" הוא שיר ראשון מתוך האלבום הזה שכל כולו הוא אהבת מוסיקה ואהבה חברית טהורה ואני מודה על כל רגע משבע השנים האחרונות בהם עבדנו יחד." גם אדם בן אמיתי מספר בלשונו – "דניאל הוא אחד המוסיקאים והאנשים האהובים עליי.הרגישות והנדיבות הענקית שלו מוצאים ביטוי בקלות גם כאדם וחבר וגם ככותב ומלחין. דניאל יודע לרגש ולהגיע לכל אחד עם המוסיקה שלו, גם אליי. העבודה על האלבום הזה הייתה הזדמנות בשביל שנינו לעבוד עם רעיונות מוסיקליים שחדשים לנו ולנסות תהליכי עבודה שזרים לנו, ובעיקר, הזדמנות להסתלבט ביחד ולרכל כמו שתי דודות."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: