חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

מסתמן – קיץ של הופעות אינטימיות

להקת טיים אימפלה האוסטרלית בוחנת את האפשרות לקיים מופעים אינטימיים בקיץ האוסטרלי המתחיל כעת, האם מדובר בהצהרת כוונות גלובליות שישפיעו גם על סצנת ההופעות המקומית?

קווין פארקר, סולנה של להקת טיים אימפלה האוסטרלית אומר כי הוא להוט להופיע במקומות קטנים יותר במהלך הקיץ לקראת סיבוב הופעות גדול יותר בעקבות האלבום החדש The Slow Rush, אשר נדחה לסוף השנה הבאה.

כך פארקר בראיון לעיתון Sidney Morning Herald השבוע – "אני מתגעגע למופעים הקטנים יותר, למופעים המיוזעים והאינטימיים האלה – זו אווירה שאי אפשר להחליף, זה לא אותו דבר בארנה או באצטדיון. השנה זו ההזדמנות לעשות משהו שבדרך כלל לא היית עושה, אז אם זה תירוץ לעשות כמה הופעות קטנות יותר, אשמח לזה." כשהוא מתכוון למגבלות על התקהלויות גדולות בעקבות מגיפת הקורונה. כזכור אוסטרליה מצוייה בסגר מתמשך במטרה להילחם במגיפה.

טיים אימפלה ביקרה בישראל בקיץ 2016 עת קיימה מופע סולד אאוט (15 אלף צופים) בהפקת נרנג'ה באמפי לייב פארק במערב ראשון לציון.

האם כוונתו של פארקר לעבור למתכונת אינטימית וקאמרית מול קהל מצומצם של עשרות בודדות או מאות ספורות של צופים ככל הנראה גם במבנה קפסולות עשויה להשפיע גם על החלטות בממשלת ישראל כחלק מתהליך חזרה למופעים? נמתין ונראה…

יהיה אינטימי?

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: