קליפים חדשים

ואדים מכונה – תספרו לילדים את האמת

בשיר החדש שמשחרר הראפר ואדים מכונה הוא שופך את כל הזעם החוצה. צפו בקליפ

ואדים "מכונה" קרטשוב- גיטריסט, מלחין, מפיק בלהקת "שיטי סיטי", וצלם, במאי ,עורך ומפיק וידיאו עצמאי- הוא דמות מוכרת שאי אפשר לפספס בעולם הפאנק הישראלי, וחלק בלתי נפרד מהתרבות האלטרנטיבית והמחתרתית בישראל. כעת הוא משחרר שיר וקליפ חדש – "תספרו לילדים ת'אמת", אותו הוא כתב, הלחין, הפיק ומבצע בלוויית קליפ אנימטורי שהכין מישקה קונוולנקו. השיר החדש אשר נפתח במשפט – "תספרו לילדים את האמת העולם הישן מתמוטט" הוא מניפסט מחאה מלא כעס היושב על ביט חזק.

כך הראפר ואדים מכונה – "בקרוב מאוד אני משחרר הרבה תוכן חדש 🎬🔊🤘🏽🙌 תוצאה של כל הזמן הפנוי שהגיע עלינו לברכה בזמן הקורולה , בהשראת כל הטירוף של התקופה האחרונה על הפלנטה שלנו , אלבום חדש שלי כבר כמעט מוכן 🎥🎬💸🧿 וגם פרוייקט חדש יעלה במקביל … כולי נרגש לשחרר את הכל"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: