קליפים חדשים

הדג נחש – בומבה

אלופים בשירי מחאה אקטואליים הם עושים זאת שוב, הדג נחש ושיר חדש - בומבה

"קיבלנו בומבה מרבבות הישראלים הנפלאים שיוצאים לרחובות כדי להגן על המדינה שלנו והדמוקרטיה שלה. אנחנו מאושרים להעניק בומבה בחזרה!" שיר חדש מבית היוצר של הרכב ההיפ הופ הישראלי הדג נחש, מילים ולחן: הדג נחש וג׳וני גולדשטיין שגם הפיק מוזיקלית.

כך חברי הדג נחש על הבומבה –  "אכן, הקורונה הביאה איתה אי ודאות ובלבול שניכרים בכל מהלכי חיינו, אבל מנקודת מבטנו היא הביאה גם תועפות של תקוה. הטיפול הכושל של השלטון בשלל האתגרים שהנגיף יצר, הציף, חשף, סייעו להוציא לרחובות המוני המונים בעוצמה שלא ידענו כמוה שנים ארוכות- אם בכלל. מכל גשר בארץ ועד רחוב בלפור בירושלים מזכירים המוחים לאלה שאמורים לשמוע כי ״זה הזמן להתעורר!״. אנחנו גאים בישראלים הנפלאים הללו שעמלים מדי ערב על שמירת הדמוקרטיה שלנו ומאושרים שהשירים שלנו עוזרים להם למצוא את המילים ואת התדר."

את הקליפ ביים וערך יואב רודה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: