חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

הופעותיה של סלין דיון "Courage" נדחו ליוני 2021

שתי הופעותיה של סלין דיון בסבב "Courage" האירופאי נדחו לחודש יוני 2021 והועברו לאצטדיון בלומפילד ביפו, כל הפרטים

כזכור בחודש ספטמבר 2019 התפרסמה ההודעה על הגעתה של סלין דיון לישראל בקיץ 2020, הידיעה הובילה לבהלת כרטיסים ותוך זמן קצר נפתח מופע נוסף, שניהם היו אמורים להתקיים בפארק הירקון, 25 אלף איש בכל אחת מהן בישיבה מסודרת כמופע קונצרט במבנה חד פעמי דמוי-אצטדיון אשר היה מתוכנן להיבנות במיוחד למופע שכזה.

עם פרוץ מגפת נגיף הקורונה, זה היה ברור שלא ניתן יהיה לקיים את ההופעות בקיץ 2020 כמתוכנן למען ביטחון הקהל, האמן, והצוותים העובדים – ועל כן כל סיבוב ההופעות של סלין דיון נדחה ושובץ מחדש לתאריכים עוקבים לשנת 2021. היום מודיעה סלין דיון על שיבוץ מחדש של 49 הופעות במקטע האירופי של סיבוב ההופעות, אשר יתקיימו ב- 32 ערים שונות.

לאור השינוי והמעבר לתאריכים ביוני 2021, הפקת המופע בישראל תוכל להציג את המופע באצטדיון בלומפילד, שם שאפה במקור לקיים את המופעים לאור התאמתו ובתנאים המצוינים למופע מסוג זה. התאריכים החדשים ובהתאמה הם ה- 19 וה-20 ביוני 2021. אצטדיון בלומפילד המחודש הוא ההיכל הטוב ביותר בישראל להציג בו את המופע של סלין דיון, כולנו זוכרים את המופעים הבלתי נשכחים שהתקיימו בו בעבר הן של ברברה סטרייסנד בשנת 2013 והן של ארט גרפונקל בשנת 2015. ״היכל בלומפילד״ ילבש שטיח אדום, מקומות ישיבה מובחרים, וקבלת פנים בלתי נשכחת לזמרת הכוללת ״קוד לבוש״ עליו דובר רבות.

כזכור בנובמבר 2019 הושק האלבום "Courage" של סלין דיון והוא הסיבה ליציאה לסבב ההופעות אירופאי המגיע גם לתל אביב…

עם ההודעה על העברת הסבב לשנה הבאה הודיעה סלין דיון – "מאוד קיוויתי לחזור לבמה עוד השנה, אבל הבריאות של כולנו חשובה מכל. כל העולם עובר תקופה קשה עם הוירוס הקטלני וליבי יוצא לכל מי שנפגע מכך. אני יודעת שבסופו של דבר נצא מזה יחד ונפצה על הזמן האבוד שלנו. אני מתגעגעת להופעות ולא יכולה לחכות לשיר לכם. תשמרו על עצמכן ונתראה בקרוב".

ממשרד ההפקה התל אביבי ביקש מנהלו, שוקי וייס, להעביר את המסר הבא – ״בתקופה מאתגרת כזו שכמותה לא חווה אף אחד מעולם, אני מרגיש שכל הישג הוא ניצחון גדול. הביקוש להופעות של סלין היה מיידי ועל כן העובדה שהצלחנו לדחות את הביקור ההיסטורי הזה למועד חדש ולא לבטלו, היא כה משמעותית – וזה בדיוק מה שיגרום לשוק שלנו לחזור לפעום ולפעול. אני רוצה להודות לקהל מקרב לב על הסבלנות והאמון בנו ובמופעים שלנו, אנו מצליחים לאט לאט לבנות מחדש את שנת המופעים של 2021 ולהראות אופק לקהל הרחב וגם לעצמנו. אני שמח במיוחד על ההזדמנות של המעבר לבלומפילד – הזיכרונות הנפלאים שלנו מהמופע המרהיב של ברברה סטרייסנד ב׳היכל התרבות בלומפילד׳ הם מקור השראה עצום למופעים של סלין. סוגי כרטיסים רבים אזלו כבר – במיוחד במופע הראשון, ואני מעודד את הקהל לשריין מקומם באירועים ההיסטוריים הללו בישראל."

מידע עבור רוכשי כרטיסים:

כלל רוכשי הכרטיסים יקבלו ביום שני ה- 15.6.20 כרטיסים חדשים המציינים את מקומותיהם החדשים. מכיוון שהמופע תוכנן במקור לבלומפילד, האמפי שעוצב בפארק תוכנן ברוח האצטדיון, עם מרחקים זהים בין הבמה לשורות האורקסטרה והיציע. כעת הקהל יועתק ממקום מושבו באמפי למקומו החדש באצטדיון בלומפילד – כאשר הוא נשאר במיקום זהה ביחס לבמה בהתאם לבחירת הכרטיסים המקורית.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: