כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיות

בריאן מאי מלהקת קווין קרע את התחת!

הגיטריסט המיתולוגי של להקת קווין קרע את שריר ישבנו בעקבות עבודה מאומצת בגינת הבית, הפציעה מקשה על תנועתו והוא עובר למוד מנוחה עד ההתאחות וההחלמה

בהודעה שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו כתב בריאן מאי בן ה- 72, כי אמנם לא נפגע מנגיף הקורונה אך העובדה שהם בהפוגה לא גורמת לסכנות להיעלם וסיפר כי הוא הצליח לקרוע את שריר הישבן (Gluteus Maximus) – "לגזרים ברגע של גינון נלהב יתר על המידה. פתאום אני מוצא את עצמי בבית חולים עובר סריקה כדי לגלות בדיוק כמה פגעתי בעצמי. מתברר שעשיתי עבודה יסודית – זה קרה לפני יומיים – ולא אצליח ללכת זמן מה … או לישון, בלי הרבה עזרה, מכיוון שהכאב הוא בלתי נשלט. אז אנשים … אני צריך להחשיך קצת, לקבל מנוחה מלאה בבית. בבקשה, אנא אל תשלחו אלי אהדה – אני רק זקוק לשקט מרפא לזמן מה. אני אחזור – אבל אני צריך את ההפסקה השלמה."

 

עובדה זו לא אמורה לפגוע בהופעות הלהקה עם אדם למברט הוא ובכל מקרה הם נאלצו לדחות את הסבב האירופאי שלהם לשנת 2021. כזכור להקת קווין הופיעה בפארק הירקון עם אדם למברט בשנת 2016.

האהבה של חיי

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: