קליפים חדשים

עמרי – אני שט

השיר השני של עמרי בדרך לאלבום בכורה, האזינו

עמרי קאופטייל או עמרי בשם הבמה כתב, הלחין ומבצע את השיר "אני שט" בהפקתו המוזיקלית של שי לביא. עמרי, צעיר מסביון, עושה את דרכו לאלבום הבכורה וזהו כבר השיר השני שהוא משחרר במהלך הדרך, שיר המשלב בחלקו המלודי ביטים אלקטרונים עם סינטים וגיטרות כדי להחליק את הנרטיב הטקסטואלי היושב במקום טוב באמצע השיר, טקסט מחאה על המה והאיך במחוזותינו.

כך עמרי על השיר החדש – "למי שלא זוכר קצת פרטים עליי – שמי עמרי, אני בן 22, זמר – יוצר צעירשכרגע סיים לימודי מוסיקה במכללת BPM. לקראת סיום הלימודים התחלתי לעבוד יחד עם שי לביא (גם הוא מפיק ויוצר צעיר מוכשר) על מיני אלבום עם 5 שירים מקוריים מתוכו כבר יצא סינגל ראשון "ניתוח לב סגור" שצבר מעל עשרות אלפי צפיות והאזנות בכלל הפלטפורמות ואף הושמע בתחנות האזוריות ובתחנות הרדיו האינטרנטיות. כל החיים גדלתי על מוסיקת רוק אך לאחרונה עם ההתפוצצות של ההיפ – הופ ושל המוסיקה האלקטרונית מאוד מאוד רציתי לשלב בין מה שגדלתי עליו ומה שאני מכיר למה שאני אוהב במוסיקה של היום והתוצאה היא מיוחדת במינה – זה לא רוק, זה לא פופ, לא אינדי אבל גם לא מיינסטרים – זה מוסיקה חדשה, מקורית, קליטה ויצרתית שעדיין לא ניתן להגדיר ולקטלג אותה."  

את הקליפ ביים צילם וערך עידן בן הרוש.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: