קליפים חדשים

רועי ריק, דניאל אנגליסטר ואוראל תמוז – #שנים

מפגש פסגה מוזיקלי בין שלושה מוזיקאים הפך לקליפ רענן - #שנים

אחרי שחברי להקת אקולקטיב נתנו את מופע הפרידה (זמני? קבוע? מי יודע?..) תראו מה קורה כאשר שלושה מוזיקאים חביבים נפגשים ביחד, רועי ריק (אקולקטיב), דניאל אנגליסטר (שעיבד את האלבום פנגאה של אקולקטיב)  ואוראל תמוז (חבר של חברי אקולקטיב) לקחו כמה ג'ובות ממפעל הפיס והשקיעו אותן כדי להפיק קליפ לשיר שהם חיברו והלחינו יחדיו – #שנים, השלושה ביקשו יפה מעמנואל סלונים (אקולקטיב…) אלדד סער, עידו עדן, גיא ענבר, יותם צוצי, חן גברא, ליאור ימין לפזז מול המצלמה כעיטור משמח לעלילה שמגלמים השחקנים אורי אבן חיים ומירי וקסמן.

סוג של פנינה משמחת ביום סגרירי שכזה, תלחצו Play ותגיעו מחר להופעה של החבר של רועי ריק – רועי רבינוביץ (אף הוא חבר אקולקטיב). כאן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: