כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעותראיונות עם מוזיקאים
כולל וידאו

המופע האקוסטי של תום להב, מופע וראיון

תום להב עם שירים בדרך לאלבום בכורה בקפה ביאליק

אחרי שני שירים שתום להב שיחרר בשנה האחרונה בדרכו להשיק את אלבום הבכורה שלו "נוסע אליך"  שאת שיריו הוא כתב, הלחין ומבצע, הוא ממשיך במסע ברחבי הארץ עם מופעים קטנים המבקשים להציג את יצירותיו בפני קהל נרחב ככל האפשר אך באווירה אינטימית, כך ביום שלישי האחרון הוא הגיע עם הרכב הנגנים שכלל את גל שניידרמסר בגיטרה, ירדן אשכנזי בגיטרת בס וקולות ורועי נויפלד בקלידים לקפה ביאליק בתל אביב.

במהלך המופע ביצע תום להב משיריו החדשים לצד גרסאות שלו לחומרים שהוא אוהב. זמן קצר לפני המופע ענה תום למספר שאלות אודות יצירותיו ופעילותו המוזיקלית.

מחר, ליל שישי, 07.02.2020 תוכלו לתפוס את תום להב במופע נוסף בתל אביב, לצידו יחדיו רועי נויפלד במופע משותף שיתקיים בבר גיורא. בואו.

ראיון וקטעי וידאו מתוך המופע כולל ביצוע לייב לשיר החדש ששוחרר בשבוע שעבר "כמו אחים"

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d