סיקור הופעות
כולל וידאו

עדן לדין ורביד כחלני – ערב שכולו פיוז'ן

המופע של עדן לדין בהרצל 16 עם אירוח של רביד כחלני

עדן לדין הוא במקור מוזיקאי ג'אז, פסנתרן ומלחין המתגורר בניו יורק קרוב לעשור והספיק לנגן יחד עם מוזיקאים בתחום ביני הם וולאס רוני, אבישי כהן, מיירון וולדן, ארי הוניג, עומר אביטל, דוני מקסלין, מארק ג’וליאנה, אלי דג’יברי, בן וונדל, ג’ואל פראהם ועוד.

לצד השתתפות בנגינה עם אמנים מגוונים באלבומיהם הוא השיק בשנת 2017 אלבום בכורה אישי בשם "יקום".

בעת האחרונה הוא עובד במרץ רב על אלבומו הבא וכחלק מהתהליך החליט לשתף את הציבור בחוויה של האזנה לקטעים המתהווים.

כך כתב עדן בסטטוס אישי בפייסבוק לפני ימים ספורים – "יום אחד קמתי בבוקר וקלטתי שככל שאני גדל ונהיה איש מבוגר עם מורכבויות, אישיוז וחרדות קיומיות, דווקא המוסיקה שלי נהיית יותר ילדותית, נאיבית ולא מודעת. זה הגיוני, פעם היה אכפת לי יותר מדי ממה חושבים עלי והכל היה נברר בפינצטה ועכשיו זה יותר – טוב בוא פשוט נעשה את זה, למי אכפת. וגם – כשהחיים קשים ומסובכים, המוסיקה יכולה להיות מין פורקן של שטות, צחוק וכיף. אבל הרבה אנשים שומעים את המילה שטות והם לא לוקחים אותה ברצינות. אז אני ממש כן!

למזלי 3 פיות קסם הסכימו לקחת איתי חלק בזה. כמו בולי איש השלג שהיה רק צריך את הפייה שתפריח בו רוח חיים – ככה זה יונתן אלבלק, דן מאיו ויונתן לוי והשירים האלה. כל אחד מהם הוא אינדיוידואל כל כך ספציפי שנראה לי שעלולה להווצר תמונה מאד מיוחדת.

בקיצור לא יודע אולי הלכתי פה לאיבוד עם כל המילים הגדולות, אבל אני מאד מתרגש להציג כמה מהשירים האלה שאני עובד עליהם לאחרונה…"

מפה לשם אמש הופיע עדן לדין בהרצל 16 יחד עם החברים יונתן אלבלק, דן מאיו, יונתן לוי ואורח נוסף בהפתעה – רביד כחלני. צלמנו מוטי קמחי נכח במופע וחזר עם המראות ומקצת מהצלילים.

טעימות של וידאו

 

מוטי קמחי

צלם עיתונות עוד מהימים שבאמת קראו כאן עיתונים מנייר, נקבו בשם של עיתון, מוטי היה צלם במערכת, בעצם בשטח. מוטי גם שרוף על מוזיקה טובה, אולדסקול ישראלי של המאה שעברה, רוק, ג'אז, דברים טובים. מעת לעת כשהוא לא מוזעק לצלם אסיפת בחירות או הפגנה הוא מוצא את הזמנן להביא עבורנו מטעמי צילום מהופעות.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: