חדשות פופ

מתנת יום ההולדת לזמרת יובל דיין – גיטרת קאסטום

לכבוד יום הולדתה ה-25 של הזמרת הפתיע אותה המנטור והידיד שלומי שבת עם גיטרה בהזמנה אישית מספרד, כל הפרטים

כך הפתיע שלומי שבת את יובל דיין במתנת יום הולדת 25 מרגשת במיוחד. אמש בחדר האמנים, לקראת מופע מיוחד של שלומי ויובל לפרויקט ״תגלית״, הביא שלומי מתנה ליובל: גיטרה חדשה ויוקרתית אותה הזמין עבורה במיוחד מספרד. מדובר בגיטרה ייחודית ומקצועית שמתאימה למי שהוא שמאלי (כמו יובל). גיטרה שיוצרה במיוחד עבורה במשך תקופה של מס׳ חודשים בספרד והוטסה לישראל.

שלומי נעזר ברשת החנויות ״חלילית״ בסניף יפו ויחד עם יניב מנהל החנות הם ביצעו פניה מיוחדת אל החנות בספרד, על מנת שיסכימו ליצר עבורה גיטרה מדויקת כמו זו ששלומי מחזיק בעצמו. עכשיו יש להם את אותה גיטרה אחת שמאלית ואחת ימנית.

יובל התרגשה ממש ואמרה: ״8 שנים בכל יום אני מודה על המתנה הזו שנקראת שלומי שבת. ולגיל 25 קיבלתי מתנה משוגעת, את הגיטרה שיש לו בעצמו רק בגרסה שמאלית שתתאים לי. אין עליך נשמה יקרה שאתה. אוהבת אותך מכל הלב. בכל מקום שאני הולכת מדברים איתי על טוב הלב שלך ברחוב – זה לא משתווה למעט ממה שאתה באמת! תודה על הכל״.

.צילומי ווידאו וסטילס באדיבות: עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: