חדשות רוק

איך אומרים – פורטיסחרוף או סחרופורטיס?….

מה זה משנה בכלל, הם חוזרים. צמד חתני פרס מפעל חיים מטעם אקו"ם לשנת 2019. ברי סחרוף ורמי פורטיס או רמי פורטיס וברי סחרוף יעיפו לכם את הראש באמפי פארק רעננה - 20.5.2020 !

חמש שנים חלפו מאז האיחוד האחרון של פורטיסחרוף שבו צפו 30,000 איש, אולם רמי פורטיס וברי סחרוף, שניים מעמודי התווך של הרוק הישראלי, חתני פרס מפעל חיים של אקו"ם לשנת 2019 לא עוצרים, לא מסכמים דבר, אלא חוזרים ומאחדים כוחות כדי לייצר שוב את הקסם ולחגוג 30 שנה לצאת אלבומם "?1900".

"?1900" היה אלבומם המשותף השני של פורטיס וסחרוף, אחרי "סיפורים מהקופסא" שהיה האלבום ראשון שיצא תחת שמם החדש, המפלצת הדו-ראשית המופלאה: פורטיסחרוף. מתוך האלבום יצאו שלל להיטים אלמותיים – המבוצעים עד היום בהופעותיהם של פורטיס וסחרוף, ביניהם: "אמריקה", "חלום כחול", "נעליים", וההמנונים "אין קץ לילדות", ו"ניצוצות".

לרגל האיחוד וחגיגות 30 שנה לאלבום, יראה אור "?1900" במהדורה מיוחדת של  ויניל כפול, שיכלול את כל שירי האלבום המקורי + תוספות מיוחדות ונדירות, כמו גם את "נעליים 2020?" – רמיקס חדש של RED AXES.

בנוסף "על המשמרת" – אלבומם המופתי מ-2006 ממנו יצאו "חדשות מהירח", "על המשמרת", תחת אש" ו"בסוף של יום" – ייצא לראשונה על גבי ויניל!

בקניית כרטיס להופעה תינתן אפשרות לרכישת כרטיס משולב להופעה + תקליט חתום/לא חתום, עד גמר המלאי! (התקליטים יימסרו לרוכשים במופע עצמו).

סייב דה דייט – יום רביעי 20.5.20, אמפיפארק רעננה

כרטיסים החל מ-174 ש"ח (במכירה מוקדמת)

מכירה מוקדמת בלעדית ללקוחות אמריקן אקספרס, חברי הניוזלטר של ברי סחרוף
וחברי השומע המתמיד של שוקי וייס – מתחילה עכשיו! (יום ראשון 5.1.20 בשעה 8:00)

המכירה לקהל הרחב תפתח מחר, יום שני (6.1.20), בשעה 8:00 בבוקר!

לחצו לרכישת כרטיסים באתר הרשמי, או בטלפון *9066

היזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: