חדשות מקומיות

הראפר נתנאל צ'ונה נפטר בפתאומיות

נתנאל צ'ונה, הראפר ממעלה אדומים, נפטר באופן מפתיע אמש, ככל הנראה בשל שימוש בתרופות במינון מסוכן. נתנאל חגג לא מזמן את יום הולדתו ה - 30 ועמד להשיק אלבום חדש.

נתאל צ'ונה או בשם הבמה – צ'ונה מאן ממעלה אדומים, יוצר בסוגת הראפ החל לכתוב בגיל 14 וכבר שנה וחצי לאחר מכן החל להקליט חומרים, ילדותו לא הייתה קלה, כבן לאב שנפטר בבית הסוהר הוא ראה את החיים מהצד הקשוח שלהם, חוויות שהשפיעו ביותר על כתיבתו, נתנאל הספיק להשיק שבעה אלבומים וליצור שיתופי פעולה עם כמה שמות נחשבים בסצנת הראפ המקומית, חבריו מספרים כי היה אחד הראפרים הכי אוטנטיים בסצנה. השירים שהותיר אחריו מצביעים ללא ספק על דמות אמיתית שצמחה מתוך המצוקה. ביום שבת האחרון חגג צ'ונה את יום הולדתו ה- 30. כעת נותרו השירים ותגובות חבריו בעמודי הפייסבוק שלו שהוכו בתדהמה בהיוודע דבר פטירתו.

הקליפ האחרון שנתנאל השתתף בו, מילים וסיפור קשים מאוד.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: