סיקור הופעות
כולל וידאו

הענקת פרסי מפעל חיים בטקס איגוד אמני ישראל

במסגרת אירוע לציון 40 שנות פעילות העניקו באיגוד אמני ישראל פרסי מפעל חיים למוזיקאים ואמנים נוספים, היינו שם, צפו בקטעי הווידאו.

מיקי גבריאלוב, גלי עטרי ולאה שבת הם שלושת המוזיקאים – הזמרים שקיבלו אמש פרסי מפעל חיים בין יתר האמנים במסגרת הטקס השנתי של איגוד אמני ישראל – אמ"י שהתקיים בהיכל התרבות בפתח תקווה. קראו את נימוקי הוועדה שהכריזה על הזכיות.

בנוסף לשלושת הזמרים היוצרים הוענקו פרסים שכאלו גם לאמנים אחרים ביניהם מוטי מלכא, המייסד של התזמורת האנדלוסית הישראלית – אשדוד, רפי בן משה – מלחין ומעבד מוזיקלי וכן אמנים מתחום התאטרון, הקולנוע, הפנטומימה, הריקוד ואפילו אחיזת העיניים – קוסמים. פרס מיוחד הוענק לנועם סמל, מנכ"ל תאטרון הקאמרי היוצא על פעילותו העשירה בתחום התרבות.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בפני אולם מלא בקהל שהגיע על מנת לחלוק כבוד לאמנים שזכו בפרסים נפתח האירוע עם ברכתה של שרת התרבות מירי רגב שכמובן לא החמיצה את ההזדמנות לקריאות ביניים מהקהל שנפל בפח פעם נוספת…

שרת התרבות מירי רגב בטקס. צילום יובל אראל
שרת התרבות מירי רגב בטקס. צילום יובל אראל

בנוסף לזוכים בפרסים הופיעו על הבמה בביצוע שירים הזמרים טל סונדק וזיו יחזקאל. את הרגעים היותר מרגשים דאגנו להביא לכאן, צפו בקטעי הווידאו של הזוכים ואמנים נוספים שנטלו חלק באירוע.

מתוך טקס הענקת פרסי מפעל חיים על ידי איגוד אמני ישראל – אמ"י היכל התרבות פתח תקווה, יום שלישי, 03.12.2019. צילום – יובל אראל, כל הזכויות שמורות. https://yuvalerel.com/

Posted by ‎הבלוג של יובל אראל‎ on Wednesday, 4 December 2019

קטעי ווידאו

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: