חדשות הסצנה

להקת Shokran מגיעה לתל אביב

להקת הפרוג הרוסית - אוקראינית Shokran מגיעה לתל אביב בנובמבר ותקיים מופע במועדון האזור, כל הפרטים.

להקת Shokran, שבמהירות מפלסת דרכה להיות אחד מהרכבי ה DJENT המתקדם המובילות באירופה, החלה דרכה בשנת 2012 כפרויקט סולו של הגיטריסט Dmitry Demyanenko, הפכה להרכב מלא – והוציאה את אלבום הבכורה Supreme Truth ב 2014.

הלהקה הפכה להיות מזוהה עם שילוב יוצא דופן של Djent מלודי בסגנון Periphery עם פרוג מלודי של הרכבים כגון Dream Theater, תוך שימוש במוטיבים של מוזיקה ערבית ואוריינטלית בסגנון הרכבים כמו Orphaned Land ו Myrath.

אלבומה השני של הלהקה – Exodus, שיצא ב 2015, היה אלבום קונספט שסיפר את סיפור 10 המכות במצריים.

מוקדם יותר השנה יצא אלבומה השלישי של הלהקה – Ethereal, שזכה לביקורות נלהבות והוביל למספר סיבובי הופעות בין לאומיים גדולים לצד אמנים כגון Dying Fetus, Leprous ו Monuments בין השאר.

על הבאתה של הלהקה לישראל אמונה חברת Progstage Productions . הופעתה של הלהקה תתקיים בתאריך 16 לנובמבר במועדון האזור בת"א, 100 הכרטיסים הראשונים ימכרו במחיר מוזל של 179 ש"ח בלבד, כאשר אלו הנותרים ימכרו ב 209 ש"ח עד שיאזלו. לרכישה: https://progstage-productions.com/shokran

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: