קליפים חדשים

לארה סנואו – Butter Knife

שיר חדש מבית היוצר של המוזיקאית הישראלית החיה ויוצרת בברלין - לארה סנואו, יש גם מופע בתל אביב...

השיר החדש של ולרי שרמן או בשם הבמה שלה – לארה סנואו – "Knife Butter" הוא סוג של המנון פופ די סוחף החופן בחובו טקסט הקורא לקחת אחריות על החיים, ולהוביל אותם למקום טוב יותר בכוחות עצמיים ולא להמתין לעזרה מבחוץ.

את השיר החדש עוטף וידאו קליפ אשר צולם בברלין, בוים, הוסרט ונערך בידי יונתן חרפק שותפה של לארה ליצירה ועם שותפות של נטשה גרו – אמנית מברלין. לדברי לארה הרעיון שעמד מאחורי יצירתה קליפ היה להראות את כל אותם חלקים שהם היוצר, כל הדמויות שהוא צריך להיות בשביל להביא את היצירה אל העולם. השיר ימצא את מקומו באלבום ההולך ומתהווה בתצורת איפי – 'Delete Forever' והוא עתיד לצאת בנובמבר.

את לארה סנואו תוכלו לראות וגם לשמוע כאשר תחזור ארצה מסבב הופעות בפסטיבל החשיפה Waves Vienna ותגיע לחגוג את השקת השיר החדש בתאריך 1 באוקטובר בכולי עלמא..סייב דה דייט.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: