קליפים חדשים

מור – תקרא לי מאמי

סיפור הסינדרלה של מור, מעריצה של עדן חסון שבצעה כמה משיריו, מצאה את עצמה מבצעת שיר שנכתב במיוחד עבורה בידי עדן עצמו, כל הפרטים.

מור, בת 18 תושבת אשקלון, העריצה כמו הרבה מבנות גילה את הזמר והיוצר עדן חסון, הערצה שלקחה אותה לבצע את שיריו, לתעד זאת ולהעלות את הקליפים לרשת ואף לתייג אותו, עדן חסון צפה בביצועים ונדלק, דבר הוביל לדבר ולפני זמן קצר מצאה את עצמה מור באולפן הקלטות כשהיא מבצעת שיר שעדן תמלל והלחין במיוחד עבורה כאשר משרד ההפקות "שרית הפקות" עומד מאחורי הפרויקט בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי לצידו של עדן חסון. "תקרא לי מאמי" הוא שיר ימתיכוני מסתלסל ועכשווי העוטף נרטיב המבקש לספר על זיכרון מהעבר בו נשבר הלב לזמרת מאהבת נעורים אך מי שעמד לצידה באותה עת והחזיק לה את היד ההוא הפך להיות בעלה ואב ילדיה בזמן הזה.

בקליפ שבוים בידי דור אוחיון משתתפת משפחתה של מור, האחים שלה משחקים את תפקיד הילדים, אביה את תפקיד הבעל, ואמה בתפקיד מור בהווה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: