סיקור הופעות

שלושה מופעי אהבה בנמל קיסריה

שלושה הרכבי פולק מקומיים – בינלאומיים חברו לכדי ערב במסגרת פסטיבל "לילות אהבה בנמל קיסריה" - לולה מארש, ג'יין בורדו, אנג'לסי. הצלם מוטי קמחי נהנה יחד עם מאות הצופים במלאו את המתחם, ליל רביעי, 21.08.2019, רפורטז'ה מצולמת.

נמל קיסריה הפך לערב אחד חלק מפסטיבל לילות אהבה וחלק מרכזי מאירוע המוסיקה הגדול ביותר לרגל ט"ו באב – "באהבה למוזיקה הישראלית" בהפקת קבוצת זאפה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

במהלך הערב עלו בזה אחר זה ואף יחדיו שלושה מהרכבי הפולק הכי אהובים בארץ – לולה מארש עם הסולנית יעל שושנה כהן שמצאו את הזמן בין פסטיבל אירופאי אחד למשנהו להופיע גם בפני הקהל הישראלי, ג'ין בורדו עם הסולנית דורון טלמון שבעוד ימים ספורים יחגגו את השקת אלבומם החדש ורותם בר אור עם ההרכב אנג'לסי שהספיק לחרוש את אירופה לאורך ולרוחב. אכן חוויה מרתקת.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: