קליפים חדשים

גיא ויהל – סיבה לברוח

גיא מנטש ויהל דורון משחררים הבוקר שיר חדש - סיבה לברוח, אותו כתבו, הלחינו ובצעו במעטפת קליפ בו מככבת אנסטסיה רו.

כך גיא ויהל מצהירים הבוקר בעקבות השיר והקליפ החדש – "עבדנו על הקליפ עם עמית עיני הגאון שיצר לנו את רוב הקליפים. עמית הביא את הרעיון של הלב הדיגיטלי שמרחף מעל הראש של הגיבורה וכתב לזה תסריט שמשלב אלמנט של פנטזיה בעולם ריאליסטי. בקליפ משחקת אנסטסיה רו. וזה קליפ שונה מכל מה שעשינו עד היום, ומביא עוד זווית למילים ולשיר ״סיבה לברוח״.

ואנחנו כאן בבלוג מצטרפים ומוסיפים – זה הגיע, אחרי השיר הראשון ששוחרר בתחילת השנה לקראת אלבום חדש והנה כעת בשיר הנוכחי כבר ממבט ראשון אתה למד כמאזין וצופה שאנסטסיה בעצם תופסת כשחקנית את מקומן של נעמה גלי ו\או מארינה מקסימיליאן, בנות הזוג של גיא ויהל במשחק המשוחק לפני המצלמה, וטוב שכך, כדי שלא נתווכח למה היא ולא ההיא. אבל בגדול אנחנו מתפעמים פעם נוספת מכשרונם של גיא ויהל לתמלל באופן ברור וצלול מחשבות, לעטוף אותן במסירות במלודיה ונגינה מהודקת ונכונה ולשחרר את הכל כמאסטר של שיר חדש שתופס מיד. יש לנו גם מילה טובה לעמית עיני על הקליפ המצויין שעושה חלק גדול מהעבודה להנגיש את החוויה של השיר, אהבנו, אנחנו לוחצים Play בעצמנו, תצטרפו. תזכרו כי גיא ויהל יופיעו ביום שישי הקרוב, 23 לאוגוסט במועדון זאפה בתל אביב, כאן כרטיסים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: