כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

השחרור של רדיוהד

רדיוהד משחררים לבנדקמפ את כל 18 שעות המוזיקה מתוך הסשנים של OK COMPUTER שנגנבו מהם. בתגובה לדליפה של 18 קבצי Minidisc בשבוע שעבר, רדיוהד החליטו להפוך את הסשנים לזמינים בשלמותם באתר בנדקמפ

החומרים יהיו זמינים רק במשך 18 הימים הקרובים כאשר כל ההכנסות יתרמו לארגון Extinction Rebellion

כך חבר הלהקה ג'וני גרינווד: "בשבוע שעבר נגנב ארכיון המיני-דיסקים של תום יורק מתקופת OK COMPUTER
ועל פי הדיווחים דרשו הגנבים 150,000$ תמורת אי שחרור החומרים. אז במקום להתלונן או להתעלם מזה, אנחנו משחררים כעת את כל 18 שעות הסשנים לבנדקמפ תמורת 18 פאונד. החומרים הללו מעולם לא נועדו להשתחרר בשלמותם (אם כי כמה קטעים שוחררו בגרסה המחודשת של OK COMPUTER שיצאה ע"ג קסטה) זה רק קצת מעניין ומאוד, מאוד ארוך. לא משהו שמורידים לפלאפון."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d