דיווח מהשטחהופעות בינלאומיות

נקמת המטאל הראשונה 2018

 המופע של להקת המטאל האמריקאית Avenged Sevenfold  באמפי לייב פארק בראשון לציון, יום שלישי, 26.06.2018. השדרן והעורך המוסיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע למופע כדי לחוות ולתעד את הלהקה האמריקאית, רפורטז'ה.

ארבע עשר אלף חובבי סצנת המטאל בישראל מלאו אמש את מתחם פארק המופעים במערב ראשון לציון לכבוד הופעתה של להקת המטאל רוק האמריקאית Avenged Sevenfold  אשר זו לה הופעתה הראשונה בפני קהל בישראל. המופע התקיים כחלק מסיבוב הופעות עולמי The Stage World Tour במסגרתו הופיעו בפסטיבלים המובילים באירופה וביניהם כדוגמתDownload"  Grasspop", "Rock Am Ring"  ועוד . את המופע חיממו ההרכבים הישראליים Walkwayes ו- Bezefer.

כך סולנה של הלהקה האמריקאית מאת'יו צ'ארלס סנדרס המוכר בכינויו M. Shadows הצהיר לקראת ההופעה – "אנחנו מודעים לכך שיש לנו אלפי מעריצים בישראל שנסעו עד היום לראות אותנו ברחבי העולם. והם הסיבה האמתית שאנחנו באים לכאן. ישראל לא הייתה על מסלול ההופעות שלנו בגלל המרחק ובגלל עלויות הטסת הציוד שלנו אבל הנה, הצלחנו ואנחנו פה ובהחלט מתכוונים להגשים למעריצים שלו את החלום, (ללהקה מועדון מעריצים ישראלי הכולל למעלה מ- 9000 חברים הפועלים להביא את הלהקה לישראל ארוכות ועכשיו – חלומם מתגשם. ) אנחנו לא מתעסקים בפוליטיקה אבל כן רואים חובה לנסות ולגשר על פערים ולכן המסר היחיד שלנו למעריצים שלנו הוא תדאגו זה לזה  ותהיו טובים אחד לשני ".

המופע שהופק בידי לייב ניישן ישראל – קבוצת בלוסטון בראשות שי מור יוסף – גיא בסר בשיתוף עם  שוקי וייס הפקות מהווה את הירייה הראשונה לגל ההופעות של הקיץ בתחום המטאל והרוק הכבד ששיאו יגיע בעוד כשבועיים עם הגעתו ארצה פעם נוספת של אוזי אוסברון סולנה המיתולוגי של להקת בלאק סאבת לאותו פארק בראשל"צ.

ככה אתם נראיתם מכיוון הבמה

כמה קולות מהאינסטוש

View this post on Instagram

#avengedsevenfold

A post shared by Lior Magen (@mlior_) on

תגים
הצג עוד

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן.[2] לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין

Close
Back to top button
Close