חדשות הסצנה

הגרייט משין יחממו את אוזי אוסבורן

היום אישר אוזי אסבורן את בקשתם של האחים חביב מלהקת Great Machine להוות הרכב החימום במופע הצפוי בחודש יולי באמפי לייב פארק בראשון לציון, כך פרסם משרד ההפקה של שוקי וייס.

כזכור לפני מספר שבועות פתחו חברי גרייט מאשין בקמפיין אל מול משרדי חברת ההפקה של שוקי וייס האמונה על הבאתו ארצה של אוזי אוסבורן במסגרת הסבב המתוכנן שלו –  No More Tour.

חברי הלהקה שביקשו מהמפיק שוקי וייס להיות ההרכב המחמם את המופע הצפוי ערכו במספר הזדמנויות הופעות על המדרכה ברחוב בוגרשוב מול משרדי חברת ההפקה, כדי להבהיר עד כמה עז רצונם, עד שנדרשו בידי כוחות משטרה ופיקוח עירוני לאסוף את הציוד ולסתום את הפה.

אחרי שאוזי ואשתו שרון הכריזו כי הם מופיעים היכן שבא להם ולא ממש דופקים חשבון לקבוצות הזויות כגון תנועת BDS, המופע המתוכנן של אוזי אוסבורן יתקיים בתאריך 8 ביולי באמפי לייב פארק ועדיין ניתן לרכוש כרטיסים, כאן.

כך התקיים הקמפיין של הגרייט מאשין:

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: