חדשות הסצנה

אוזי אוסבורן כבר אורז תיק לכיוון ישראל…

בהמשך להכרזה על המופע הצפוי של אוזי אוסבורן באמפי לייב פארק בראשל"צ במאי 2018, העבירו אוזי ואשתו מסר ברור לכל המתנגדים להגעת אמנים לישראל, כל הפרטים.

אוזי אוסבורן, פארק הירקון 2010. צילום: יובל אראל

במהלך מסיבת עיתונאים שקיים אוזי אוסבורן לקראת היציאה לסבב farewell tours במסגרתו הוא אמור להגיע גם לישראל ולקיים מופע באמפי לייב פארק בראשון לציון הוכרזו כלל היעדים שהסבב יעבור דרכם החל מההופעה הראשונה בתאריך 27 באפריל בג'קסונוויל בפלורידה דרך כדור הארץ עובר לתאריך 8 ביולי התאריך המיועד למופע בישראל אשר יסיים את הסבב ומן הסתם צפוי להיות המופע הכי מוטרף של האיש המיוחד הזה, האבא של המטאל אם תרצו.

במהלך מסיבת העיתונאים נשאלו אוזי ובני משפחתו שנכחו יחד עמו אודות המופע הצפוי בישראל ועלתה שאלת נסיונותיו של רוג'ר ווטרס אקס פינק פלויד להניא אמנים להגיע להופעות בישראל, ענתה שרון, אשתו של אוזי את התשובה הבאה: "תקשיבי, אנחנו מופיעים בכל מקום שאנחנו רוצים ושזה בראש שלנו … אוזי מוכן להופיע גם בפלסטין אם יהיה להם מקום להרים מופע, אבל אין להם…"

כזכור הידיעה על הגעתו של אוזי שוב לישראל התפרסמה בין היתר לראשונה כאן, ובנימה זו – כבר הנחתם יד על כרטיסים? הנה כאן יש עוד כמה.

רגעים ממסיבת העיתונאים

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: