סיקור הופעות

כי בא לי לדבר…

המופע של גיא ויהל ב"שוק רוטשילד אלנבי", רביעי, 26.09.2017, השדרן והעורך המוסיקלי המיתולוגי טוני פיין מביא את המראות, רפורטז'ה.

גיא ויהל בשוק רוטשילד אלנבי. צילום: טוני פיין

חפירה – בתווך האורבני של העיר תל אביב קמים להם מרכזי קניות ואוכל מידי שבוע, התחרות על הקהל וכיסו קשה, כאן מגיע אלמנט הבידור או המופעים לעזרתם של בעלי העסקים, הופעות של אמנים מוכרים במרכזים שכאלו הם תופעה חדשה שתופסת תאוצה, שרונה מרקט, שוק נמל תל אביב, קניון TLV ועוד מתחרים ביניהם. אמש הרים את הכפפה גורם נוסף בשוק הזה – הפסאז' החדש בפינת שדרות רוטשילד ורחוב אלנבי, אקא "שוק רוטשילד אלנבי".

מצגת זאת דורשת JavaScript.

השבוע התקיים מופע של הצמד גיא ויהל, אימפריית להיטים אמיתית, בפסאז' החדש "שוק רוטשילד אלנבי" , טוני פיין שלנו נתן קפיצה למקום ולאירוע, התמונות לפניכם.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

 

קולות בחסות האינסטוש

View this post on Instagram

@guymentesh @yaheldoron1

A post shared by Other Person (@tamo_mataradze) on

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: