קליפים חדשים

שרית חדד – וואי וואי

היא שוברת שגרה כבדרך אגב, שרית חדד לא ערכה מעולם מופע השקה לאלבומה האחרון שיצא לפני חמישה חודשים "שרה שרה" וכבר נצרב בפלטינה, כעת היא משחררת קליפ לאחד משיריו – וואי וואי.

 האמת שהיא לא צריכה הרבה גינונים, טקסים וסמלים, שמה הולך לפניה וצוות הכותבים והמלחינים שלה עושים שירות מצויין בהתאימם את יצירותיהם לקולה ותצורת הגשתה. אורי בן ארי ואיתן דרמון כתבו והלחינו, אריאל טוכמן עיבד והפיק מוסיקלית. עוזי ג'ורג', הפיק, הסריט וביים, התוצאה – בלדה מלודרמטית מוחשית המשלבת את חוש השמיעה עם חוש הראיה והופכת את החוויה לדי אנינה בתוצאותיה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: