סיקור הופעות

איפה החתן? איפה הכלה?

שאנטל ותזמורת המועדון של בוקובינה מרקידים את הקהל ברדינג 3, ככה בשביל הכיף, באמצע סבב בינלאומי, הבלוג של יובל אראל מחא כפיים.

שטפאן האנטל, שאנטל, המרקיד הלאומי. צילום: יובל אראל
שטפאן האנטל, שאנטל, המרקיד הלאומי. צילום: יובל אראל

איפה החתן? איפה הכלה?, אלו המילים שחלפו במוחי בעיצומה של החגיגה הסמי בלקנית צוענית יוונית מזרח אירופאית המטובלת ברוק, פופ, ענטוזים וחיוכים שהתקיימה אמש במועדון רדינג 3, ממש על הקצה של תל אביב בשפך הירקון פינת הים התיכון. כי פשוט היה שמח.

שטפן האנטל או בכינויו הבימתי שאנטל, נחשב לאחד המוסיקאים המאוהבים בישראל, הופעה שלו כאן, בחוף המזרחי של שלולית הים התיכון היא תמיד סיבה למסיבה, לא רק בשל חיבתו היתרה לישראל, אלא ובמיוחד בשל הסגנון המוזיקלי השולט אצלו – חגיגה.

הפעם הקודמת ששאנטל וחבורת הבוקובינה שלו הרימו את האוויר במועדון תל אביבי הייתה לפני שלוש שנים בדיוק, אז, בארבי, היה דיסקו. בעצם שאנטל גם ערך כאן ביקורי תקלוט פה ושם, הקריירה השנייה שלו כדי.ג'י…

באו למסיבה, שאנטל ותזמורת הבוקובינה. צילום: יובל אראל
באו למסיבה, שאנטל ותזמורת הבוקובינה. צילום: יובל אראל

לדעתי, כל אם עבריה רק חולמת כי שאנטל ותזמורת המועדון של בוקובינה תנעים ותרקיד את הקהל בחתונת ביתה או בנה.

המופע שהתקיים אמש בפני מאות חוגגים וחוגגות במועדון רדינג 3 הוא חלק מסבב בינלאומי במיוחד באירופה אשר שאנטל והלהקה מקיימים לכבוד השקת אלבומם החדש "ויוה דיאספורה" המושפע מהצליל של המהפכות היצירתיות באתונה, יוון.

 

החל מהשעה עשר וחצי ועד חצות וחצי הגישו שאנטל וחבורתו העולצת ליין אפ בן שעתיים שכלל מבחר מלהיטי ההרקדות הן מהאלבום החדש והן מהלהיטים המוכרים, חלקם של הקטעים החדשים הם מעין פרשנות של שאנטל לקטעי ריקוד מוכרים שקיבלו כעת צבע, קצב וטעם הנע בין היוגורט של הבלקן לצעיפי הצועניות בחניוני הקרקסים, חגיגה אירופאית מזרחית במיטבה שהגיעה לסיום כאשר חלק גדול מהבנות שנכחו באולם המועדון פיזזו על הבמה בין הנגנים.

החגיגה של שאנטל. צילום: יובל אראל
החגיגה של שאנטל. צילום: יובל אראל

תודה לאפיקומן, היה שמח!!!

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

דיסקו פרטיזני, וידאו, צילום – אדוה אראל

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: