חדשות הסצנה

פותחים שבוע עם אורחים

השבוע משובץ במופעי חו"ל מהשורה הראשונה, ג'ילברטו ג'יל וקייטנו וולוסו, גלוריה גיינור, להקת סוויד, חלקם גם קפצו לבקר את שמעון פרס ביפו, מדווח – יובל אראל.

ג'ילברטו ג'יל וקייטנו וולוסו עם מר שמעון פרס. צילום: יובל אראל
ג'ילברטו ג'יל וקייטנו וולוסו עם מר שמעון פרס. צילום: יובל אראל

אכן, כשבני ישראל מתחילים לארוז ולטוס לחופשת הקיץ שלהם, האורחים מחו"ל מתחילים להגיע לכאן, הבוקר ארח שמעון פרס, נשיא המדינה בדימוס, במרכז פרס לשלום על חוף ימה של יפו את זמרת הדיסקו האולטימטיבית גלוריה גיינור אשר העניקה לו את ספרה ואף שרה כמה שורות מתפילה יהודית. גלוריה גיינור תופיע ביום רביעי בהיכל התרבות עם מיטב להיטיה.

גלוריה גיינור ושמעון פרס. צילום: אבי נישניבר
גלוריה גיינור ושמעון פרס. צילום: אבי נישניבר

שמעון פרס לא ממש נח היום כאשר בשעות אחר הצהריים המוקדמות הגיעו המוזיקאים הברזילאים, ג'ילברטו ג'יל וקייטנו וולוסו לבקרו ולהיפגש עם עיתונאים, ביקורם עמד בסימן פנייתו של רוג'ר ווטרס, אקס פינק פלויד וכיום שונא ישראל במשרה מלאה, אל הצמד, בדרישה לבטל את הופעם הצפויה מחר בהיכל הספורט ביד אליהו בתל אביב, דרישה שנדחתה על ידם בתקיפות.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהביקור 

וידאו, צילום: אבי נישניבר

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: