כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

הכל בסדר אצל שירי לדלסקי

מופע השקת אלבום בכורה לחרזנית שירי לדלסקי "3 שניות", לבונטין 7, שלישי, 22.07.2014. אורחים – אלה כ"ץ, אקסטרא ג'י, קנדוג, סטפר. נכח, תיעד ומדווח – יובל אראל.

שירי לדלסקי, חרזנית, השקה. צילום: יובל אראל
שירי לדלסקי, חרזנית, השקה. צילום: יובל אראל

שירי לדלסקי מעידה על עצמה כי בשעות היום היא חובשת את ספסלי האקדמיה במדע המחשב ועוסקת בפרוייקטי הזנק, בשעות הלילה היא משנה תדמית, סביבה והוויה והחרזנית שבה יוצאת לחופשי, עם פעילות בערבי ספוקן וורד – "פואטרי סלאם" וכתיבת שירים.

לפני ארבעה חודשים נולד אלבום הבכורה שלה – "3 שניות", סוג של אי.פי הכולל שבעה יצירות פרי עטה בסגנון עדות הראפ והיפ הופ, חרזנות לשמה המחוזקת בדמויות מוכרות מהסצנה, ולא, "הצל", לא מטיל את צילו כאן…

לקראת הפקת האלבום הושקו שני וידאו קליפים, הראשון לשיר "ימים קרים" והשני לשיר הנושא "3 שניות" שפשוט ייקחו אתכם עם הווייב שבהם להזיז את הגוף כעת ועכשיו.

אמש חגגה שירי את השקת האלבום במופע מוקדם בלבונטין 7, מופע מהסוג הנקרא סאונדסיסטם עם עבודת בק ליין של התקליטן DJ Pipe ובסיוע קולות שירה של אלה כ"ץ.

שירי ואלה, מביאות את הווייב. צילום: יובל אראל
שירי ואלה, מביאות את הווייב. צילום: יובל אראל

מעבר לביצוע שירי האלבום התארחו במופע רז "אקסטרא ג'י" לוי האחראי על הפקת האלבום, קנדוג וסטפר, אשר הגישו יחד עם שירי ואלה שעת היפ הופ מתחרזת המעלה חיוכים על הפנים, ותכלס, זה מה שחשוב, המוזיקה של שירי עושה לך שמח בלב.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

וידאו

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d