סיקור הופעות

למות לאט…

בלעדי! מופע פריצה של סופר גרופ מקומי חדש – " DEAD SLOW", ניצן חורש, רועי פרייליך, אבי טוכמן, יאיר ורמוט וגדי פטר, 48 שעות לפני ההשתתפות בפסטיבל שתמשרה, הם מגיחים באישון לילה לרוטשילד12. יובל אראל נכח, צילם, תיעד ומדווח.

DEAD SLOW מופע פריצה, רוטשילד12. צילום: יובל אראל
DEAD SLOW מופע פריצה, רוטשילד12. צילום: יובל אראל

הכל החל לפני ימים ספורים, בצ'אט טראנס אטלנטי, ניצן חורש מלהקת אלקטרה מספר לי על הרפקתאות חדשות שהוא שותף להן, הרכב מוסיקלי חדש המאחד כוחות משלל להקות מהסצנה המקומית, ההתהוות עדיין בגדר סוד, עובדים על החומרים שיבוצעו, לא נחים לרגע, כל אחד מהנגנים – ניצן חורש מאלקטרה, רועי פרייליך מנערות ריינס, אבי טוכמן, יאיר ורמוט מטרי וגדי פטר מהבילויים, הוא גיבור תרבות מקומי.

אמש, הדי החגיגה של שי צברי בתאטרון תמונע בכל עוצמתם, בפלצפון מופיעה הודעה קצרה – חצות וחצי, אחרי שידור המשחק בטלויזיה, מופע פריצה ראשוני ברוטשילד12. ההרכב מנסה בכל כוחו לשמור על סודיות עד המופע, הם אמורים לעלות במסגרת פסטיבל שתמשרה ביום שישי באותו מקום, הבלוג לוקח את עצמו משונצינו בדרום מזרח תל אביב היישר לשדרה של העיר העברית הראשונה, היכן שהחלו אירועי התרבות העבריים הראשונים לפני כמאה שנים.

ניצן, רועי, אבי, יאיר וגדי. צילום: יובל אראל
ניצן, רועי, אבי, יאיר וגדי. צילום: יובל אראל

ברוטשילד 12 עומד להסתיים מופע גרוב של Ground Heights הרכב צעיר עם זמרת שתיכנס עמוק לסצנת הגרוב המקומית, וואו, איזה גרוב שהולך כאן, אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת, אט אט הזמן רץ לעבר היום הבא, לילה לילה לילה, המקום מתחיל להתרוקן משלל הבנות שהגיעו למופע, נשארים רק יודעי הדבר, ניצן, רועי וחברי ההרכב מתחילים להתארגן על הבמה הקטנה של המקום, עוד דקה, המופע מתחיל, פרץ של אנרגיות קצביות שוטף את החדר החשוך מה, ההרכב נותן ניסוי כלים וקולות אל מול הקהל, זה היה הסאונד צ'ק הכי טוב השבוע. אני לא אוסיף יותר, יש כאן קליפים, צפו, תאזינו.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151516548349654.1073741855.721654653&type=1

וידיאו

כמובן שישנם עוד קטעי וידיאו, אבל כדי לשמוע ולראות תצטרכו להגיע לפסטיבל שתמשרה ביום שישי, להערכתי הם יעלו בערב. את שישי הקרוב בשתמשרה לא תפסידו!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: