סיקור הופעות

הלכלוכית חוזרת…?

חגיגת השנה האזרחית החדשה 2013, מועדון ההופעות אוזןבר מארח את ליין "לכלוך באוזן" עם הרכבי פאנק וסקאנק (בואש) "בא לבר", "חארדקור תל אביב סאדייל " ו"ויתרתי", אלכוהול, די ג'י מוס והרבה פרחחים ופרחחות. נכח, שתה, צילם ומדווח – יובל אראל.

לאון, הלכלוך חוזר? צילום: יובל אראל
לאון, הלכלוך חוזר? צילום: יובל אראל

לאחר שנה של הפסקה בפעילות ליין הופעות האינדי "לכלוך באוזן" מתחדשת הפעילות לכבוד אירוע מיוחד –  חגיגת ראש השנה האזרחית והאפיפיור הארור סילבסטר! ערב על טהרת הפאנק, הצחוק וההארד קור!

אמש ארח מועדון אוזןבר מחזבל בשלוש מערכות –

בתפקיד סבא חורף להקת הפאנק העברית "בוא לבר" המתהדרת בשני אלבומים הכוללים עשרות שירים שמתייחסים לחשיש ובונג מכל הזויות האפשריות אך לא יותר מדקה וחצי לשיר, סוג של להקת שעשוע לחברי הרכבים מוסיקלים חלקם חוצי יבשות..

בא לבר. צילום: יובל אראל
בא לבר. צילום: יובל אראל

בתפקיד הגרינץ' –  להקת "תל אביב חארדקור סדאייל", קלין וחבריו המתמחים בראפ עברי במבטא של מסך הברזל על הרע וגם הטוב, תובנות ממעמקי הבטן ותהום הנשיה בכיסוי מוסיקלי המקל עם התובנה, ההרכב ארח את קוואמי דה לה פוקס לביצוע שירם של החלבות "מהפכה".

חארדקור תל אביב סאדייל. צילום: יובל אראל
חארדקור תל אביב סאדייל. צילום: יובל אראל

ולקינוח, בתפקיד מלכת הקרח – להקת "ויתרתי" המתמחים בשטויות וטיטולי שקמה, אשר ארחו את איתן רדושינסקי סולן מידנייט פיקוקס.

ויתרתי, 31, מרכז, כללי. צילום: יובל אראל
ויתרתי, 31, מרכז, כללי. צילום: יובל אראל

קחו את שלושת אלו, שולי השוליים של השוליים, תבשלו אותם למשך שלוש שעות מזוקקות על אש של מאות פרחחים ופרחחות העסוקים בנשיקת חצות ודחיפות פוגו ותקבלו את אחת מחגיגות ראש השנה האזרחי הבלתי שגרתיות, בלי קוויאר Almas  היקר מפז ובלי שמפניית Cheval Blanc 1947 העולה מעל מאה אלף דולר לבקבוק, בלי וודקה Diva המזוקקת באבני חן ושוויה מעל מיליון דולר לבקבוק, אבל עם הרבה אלכוהול זול שכל חסר בית היה גאה בו, והרבה הרבה שמחה ואושר.

אז הלכלוכית חוזרת? האם יש סיכוי לשיבתו של ליין האינדי "לכלוך באוזן" שהיווה מעין אנציקלופדית צלילים וחוויות שהעמידה את סצנת האינדי במרכז הבמה?…

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהחגיגה המוסיקלית

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151303896139654.489887.721654653&type=1

וידיאו

תודות לשיר אלוני מהבמה החברתית רדיו קול העם שדאגה לתעד ולשדר בזמן אמיתי באמצעות אייפון ויוסטרים את החגיגה.

האזנה מקוונת לאלבומי ההרכבים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: