סיקור הופעות

תיעוד מהשטח: נעם נבו מארחת את אלון עדר

נעם נבו ולהקתה מארחים את אלון עדר, מופע חשמלי, לבונטין שבע, לבונטין תל אביב, 28.02.2011 21:00. כתב וצילם: יובל אראל ל"חדשות המוסיקה".
http://www.music-news.co.il

נעם נבו
נעם נבו

נעם היא רוקרית מקומית, היא חיה, כותבת, מלחינה ושרה בעברית, המופע אינטימי משהו מעיד על נעם, תאמר לי מי אורחיך ואומר לך מי אתה, נרשמה נוכחות של המוסיקאיות מיכל גבע ועינב ג'קסון כהן שבאו לפרגן לעמיתה, יהודה עדר הגיע לצפות באלון, הבן, בדואט מוסיקלי עם נעם, גם יוד קוטנר נצפה בקהל, האם הגיע כדי להעשיר את הפליי ליסט ברדיו? לצדה של נעם עולים לבמה ההרכב החשמלי שלה – גיל לואיס בגיטרה חשמלית, יונתן לויטל בגיטרה בס ושיקו סיני על התופים.

המופע מתחיל ישר ברוקנ'רול עברי, "לארוז הכל", "משהו נופל", חומרים שנעם תיצוק ככל הנראה לאלבומה העומד להפציע בקרוב, היא יודעת לעבור מקצב חשמלי לבלדות רגועות, גיל נותן את הטון בפתיחה עם הגיטרה החשמלית, צלילים חשמליים רוטטים המהווים עיטור מצוין לשירים.

בהמשך הערב נעם מזמינה להצטרף לצידה את אלון עדר העומד אף הוא בפני השקת אלבום בכורה, הם משלבים דואטים בגיטרה ובפסנתר,חיבור מוצלח.

המופע מתקדם, נעם משלבת את להיטיה שכבר מושמעים ברשת "אל תחפש", "פירורים" "ובואי נכניס את ישו".

אז זהו, ממתינים לאלבום…

לצפייה בגלריית תמונות מאלבום הפליקר שלי

לעיון בכתבה באתר "חדשות המוסיקה"

להאזנה – הסינגל "אל תחפש"

להאזנה – הסינגל "פירורים"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: