כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

אליאנה תדהר ולי בירן – בשורה טובה

אליאנה ולי משיקים שיר חדש בעקבות המערכה הצבאית - "בשורה טובה", זאת תוך כדי פעילות סביב השעון עם אוכלוסיות שנפגעו במלחמה, האזינו

השחקנים והזמרים שהם גם זוג בחייהם, אליאנה תדהר ולי בירן השיקו  שיר חדש –  "בשורה טובה", אותו כתבו והלחינו השניים בצל המלחמה.

מתחילת המערכה הצבאית אליאנה תדהר ולי בירן מופיעים יום יום בפני משפחות העוטף שפונו לבתי מלון ברחבי הארץ ,ממרכז ועד אילת, הם פוגשים את האנשים שהיו בחזית התופת, שרים, מדברים, מחזקים ומחבקים.

 

בסוף השבוע הגיעו אליאנה תדהר ולי בירן למטה המשפחות החטופות בהרצליה, הם ביצעו את השיר החדש שלהם ״בשורה טובה".

 

כך גם הגיעו השניים אל אולפן החדשות של ערוץ 12 והתארחו אצל אברי גלעד וארז טל, גם שם בצעו בפומבי את השיר החדש.

 

הם מקפידים לשמור על קשר ישיר ואישי עם הקהל ועולים ללייב יומי באינסטגרם לשיפור מצב הרוח ולהזכיר להם שהם לא לבד.

 

כך לי ואליאנה על השיר – "אנחנו מאמינים במוזיקה וביכולת שלה להכיל גם את הרגשות המורכבים ביותר שלנו. כבר באותה שבת שחורה, הרגשנו כמו כל המדינה, שאנחנו נמצאים בתוך סיוט, ולא מצאנו את המילים. חשבנו שאולי דרך המוזיקה נוכל לנסות להתחיל להבין מה אנחנו עוברים ולתת לרגשות האלה מקום. כך ניגשנו לכתוב את ״בשורה טובה, אנחנו מאחלים שלכל אדם במדינה כרגע, תגיע בשורה טובה או שלפחות יימצא נחמה בשיר הזה" 

 

"ימים שלא מוצאים להם מילים, ימים שמנסים להירגע
רחוב שאז היה מלא חיים, עכשיו רק מחכה לאהבה
ימים שמחפשים ומחפשים, ימים שהשתיקה כבר השתנתה
שמות מתחננים למצוא פנים, תפילות שמבקשות טיפת תקווה
אולי רק לבשורה טובה, אולי רק לבשורה טובה"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d